Jak prawidłowo żywić koty i psy?

Jak prawidłowo żywić koty i psy?

Jeżeli decydujesz się, aby mieć w domu kota bądź psa no i aby odpowiednio go karmić, zapewniając mu prawidłową dietę, czyli pełnowartościowe karmy dla psów i kotów. Istnieje lista pokarmów, których zwierzęta w ogóle nie powinny spożywać, zalicza się do nich z pewnością ciasto zawierające drożdże, czekolada i inne słodkości, kawa, a także alkohol. Sklep zoologiczny online sprzedaje tylko pełnowartościowe i przetestowane pokarmy dla zwierząt, aby mogły się one zdrowo rozwijać. Dla przykładu, mimo że istnieje przeświadczenie, że kotom podaje się mleko, zasada brzmi zupełnie inaczej, koty nie powinny w ogóle jeść produktów mlecznych.

Karma dla psa w sklepie zoologicznym online

Zupełnie inne pokarmy są przeznaczone dla kotów, a inne dla psów. Dlatego, jeżeli masz w domu psa, powinieneś odwiedzić sklep zoologiczny online, w którym znajdziesz odpowiednie produkty, do jakich zalicza się sucha i mokra karma dla psa. Ilość i jakość podawanych karm, powinien być uzależniony od rasy, wielkości oraz wieku psa, w sklepie internetowym znajdziesz karmy dla szczeniaków, karmy dla psów dorosłych oraz karmy dla seniorów. Najlepiej, jeżeli dieta jest zróżnicowana i pies dostaje zarówno karmę suchą, jak i mokrą, wtedy możemy być spokojni o jego zdrowy rozwój.

Jaką karmę dla kota kupić?

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku karmienia kota, tutaj również sklep zoologiczny online ma bardzo bogatą ofertę, w której każdy właściciel kota znajdzie odpowiednią karmę suchą bądź mokrą dla swojego pupila. Karma dla kota także posiada podział na karmę dla kotów różnej rasy oraz w różnym wieku. Zupełnie inny skład pokarmowy posiada karma dla kota małego, a inaczej będzie wyglądała dieta dla kota seniora w podeszłym wieku.