Suszarka do rąk: niezbędne wyposażenie każdej publicznej toalety

Suszarka do rąk: niezbędne wyposażenie każdej publicznej toalety

W łazienkach znajdujących się w naszych domach najczęściej stawiamy na zwykłe bawełniane ręczniki. Niestety, nie można ich zastosować w toaletach publicznych. W hotelu, na basenie, na dworcu – wszędzie tam znajdziemy specjalne suszarki elektryczne, dzięki którym można szybko, a jednocześnie w bardzo higieniczny sposób wysuszyć dłonie.

Dlaczego suszarki do rąk to dobry wybór?

Suszarki elektryczne, do których zalicza się suszarki hotelowe oraz suszarki basenowe to przede wszystkim gwarancja niezwykle higienicznego sposobu na wysuszenie rąk. Tym samym zmniejsza się ryzyko rozwoju grzybicy, która pojawia się chętnie w przestrzeniach międzypalcowych. Takie suszarki do łazienek są również bezobsługowe. Nie trzeba ich uzupełniać w ręczniki papierowe.

Jedyne, co trzeba zrobić to podłączyć suszarkę do prądu. Korzysta się z nich naprawdę wygodnie. Aby użyć suszarki, wystarczy podsunąć pod nią wilgotne dłonie. Suszarka do rąk włączy się automatycznie.

Gdzie można kupić suszarki elektryczne do rąk?

Praktycznie każdy sklep z wyposażeniem toalet ma w swojej ofercie takie produkty. Suszarka do rąk jest bowiem obecnie standardowym wyposażeniem każdej publicznej toalety. Trudno wyobrazić sobie wyposażenie toalet bez suszarki elektrycznej.

W każdej łazience – również tej publicznej – musi znaleźć się zarówno mydło, jak i coś, co pozwoli nam osuszyć ręce po myciu. Bawełniane ręczniki w takich toaletach nie mogą być stosowane. Te papierowe trzeba z kolei regularnie uzupełniać. Najlepszym rozwiązaniem są w związku z tym suszarki elektryczne. Dobra suszarka do rąk to inwestycja na lata.