Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce pod Poznaniem?

Dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce pod Poznaniem?

Położona w gminie Dopiewo Dąbrówka to miejscowość bardzo chętnie wybierana przez osoby, które planują zakup nowego domu lub mieszkania w okolicy stolicy Wielkopolski Poznania. Dlaczego właśnie ta miejscowość jest tak popularną lokalizacją?

Zalety mieszkania w Dąbrówce

Mieszkania Dąbrówka najczęściej decydują się kupić osoby, które mają dość mieszkania w dużym mieście. Dąbrówka ma bardzo dogodne położenie; kupując mieszkania Dąbrówka można mieszkać na przedmieściach, nie tracąc jednocześnie mnóstwa czasu na dojazd do centrum Poznania. Mieszkania Dąbrówka bardzo chętnie kupują rodziny z małymi dziećmi. Na kupno mieszkania czy domu w Dąbrówce chętnie decydują się osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Dąbrówce wyjątkowego uroku dodaje las Zakrzewski – miejsce, w którym osoby aktywne mają do wyboru trasy zarówno trasy rowerowe jak i piesze. Zachętą do kupienie mieszkania w Dąbrówce jest bogata infrastruktura lokalna. Na mieszkańców czekają przedszkola, kluby malucha, szkoła oraz zaplecze handlowo-usługowe. Mieszkanie w Dąbrówce z pewnością jest dobrą inwestycją.

Przed podpisaniem umowy z deweloperem

Obowiązkiem każdego dewelopera sprzedającego mieszkania lub domy w zabudowie szeregowej jest przygotowanie prospektu informacyjnego. Powinien on zostać przygotowany jeszcze przed podpisaniem umowy z klientami, a jego treść musi odnosić się do konkretnego przedsięwzięcia, czyli w tym przypadku do mieszkań i domów budowanych w Dąbrówce. Warto też wiedzieć, iż umowa deweloperska, aby była ważna, musi mieć postać aktu notarialnego.