Piątkowo: czy są tam lokale, w których można dobrze zjeść?

Piątkowo: czy są tam lokale, w których można dobrze zjeść?

Piątkowo jest jedną z północnych dzielnic Poznania. Historia tej dzielnicy zaczęła się kilkadziesiąt lat temu. Początkowo działo się w niej niewiele. Pełniła więc głównie rolę sypialni. Także osoby, które chętnie zjadłyby coś poza domem, musiały jechać do centrum Poznania. Dzisiaj jest już naprawdę, gdzie zjeść na Piątkowie.

Szeroki wybór lokali gastronomicznych

Lokale gastronomiczne na Piątkowie przez wiele lat praktycznie nie istniały. Jedynymi miejscami, w których można było coś zjeść były pizzerie. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Pojawiające się regularnie lokale gastronomiczne na Piątkowie zupełnie odmieniły oblicze gastronomiczne tej części Poznania.

Obecnie lokale gastronomiczne na Piątkowie to już nie tylko pizzerie oferujące pizzę na wynos. Gdzie zjeść na Piatkowie? Nie ma z tym dzisiaj najmniejszych problemów. Gdzie zjeść na Piątkowie mają dzisiaj zwolennicy bardzo różnych kuchni i smaków. Co i gdzie zjeść na piątkowie mają nie tylko osoby, które nie wyobrażają sobie obiadu czy kolacji bez dania mięsnego. Każdy, kto nie wie, co i gdzie zjeść na Piątkowie powinien wiedzieć, ze nie brakuje tam lokali z kuchnią włoską i polską.

W lokalach gastronomicznych na Piątkowie jest smacznie i niedrogo

Niewątpliwym atutem jest to, że lokale gastronomiczne na Piątkowie serwują bardzo smaczne dania. Z reguły menu jest dość bogate, a ceny bardzo atrakcyjne. Polecane knajpy w poznaniu często mieszczą się na Piątkowie. Stali bywalcy polecają między innymi malutką knajpkę ?Fela?.