Korzyści z etykiet samoprzylepnych

Korzyści z etykiet samoprzylepnych

Pakując produkty, musimy pamiętać o kilku zasadach. Opakowanie ma być trwałe, co zapewnia taśma pakowa. Zawierać wszelkie informacje o produkcie, a także być bezpieczne, co gwarantują koperty bąbelkowe.

Czym są etykiety samoprzylepne?

Najpierw porozmawiajmy o tym, czym są etykiety samoprzylepne. Jak sama nazwa wskazuje, etykiety te przyczepiają się do powierzchni poprzez zastosowanie samego nacisku. Z tego powodu są one nazywane etykietami wrażliwymi na nacisk. Do przyklejania etykiet nie potrzeba kleju, zszywek ani gwoździ. Woda i ciepło również nie są potrzebne do aktywacji kleju.

Wiele osób uważa, że samoprzylepne naklejki to po prostu naklejki, których firmy używają do umieszczania etykiet na swoich produktach. Ale oprócz etykietowania produktów, etykiety te mogą być również używane do innych zastosowań. Możesz tworzyć etykiety, które zawierają ważne informacje, w tym cenę sprzedaży, kody kreskowe i daty przydatności do spożycia. Dodanie niestandardowych wiadomości do etykiet pozwala także twojej firmie na bardziej osobisty kontakt z klientami.

Niższe koszty zastosowania

Kupowanie hurtowo etykiet samoprzylepnych może zaoszczędzić firmie dużo pieniędzy. Możesz dostać je w zwojach lub arkuszach w zależności od konkretnych zastosowań. Kiedy zaś weźmiesz pod uwagę łatwość, z jaką etykiety te mogą być przymocowane do twoich produktów, powinieneś być w stanie zdać sobie sprawę, że może to również obniżyć koszty pracy. Nawet przy ręcznym montażu proces wymaga znacznie mniej wysiłku przy zastosowaniu etykiet samoprzylepnych.

Etykiety można drukować w taki sposób, aby idealnie pasowały do kształtu produktu. Ponadto możesz wybrać, jakich kolorów użyć, aby etykiety odzwierciedlały tożsamość Twojej marki. Występują również w różnych rozmiarach. Możliwość dostosowania różnych konfiguracji etykiet produktów jest korzystna dla każdej firmy.