Różne rodzaje naczep

Różne rodzaje naczep

Do przewozu różnorodnych towarów wykorzystywane są w dużej mierze samochody ciężarowe. Większość z tych towarów przewożona jest w przyczepach. Specyficznym rodzajem przyczep są naczepy.

Czy wyróżniają się naczepy od producenta?

Naczepy podłączane są do ciągników siodłowych. Ich cechą charakterystyczną jest brak przedniej osi. Producent naczep oferuje bardzo różne rodzaje naczep.

Producent naczep ma w ofercie między innymi przyczepy typu izoterma. Są to przyczepy, które przeznaczone są do transportu szybko psujących się towarów. Producent przyczep ma w ofercie również naczepy typu chłodnia. Tego typu naczepy wykorzystywane są między innymi do przewozu żywności. Oferta producenta przyczep jest naprawdę bardzo bogata. Producent naczep specjalnych oferuje także naczepy przeznaczone do transportu żywych zwierząt. Producent nadwozi specjalnych ma w ofercie naczepy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Bardzo bogata i różnorodna oferta

Produkcja różnych rodzajów przyczep to tylko część oferty, którą przygotował producent nadwozi specjalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów oferuje nie tylko zakup przyczep, ale także remont naczep. Remont naczep realizowany jest w możliwie jak najkrótszym czasie. Remont naczep wykonywany jest jednak bardzo solidnie. Oferta obejmuje zarówno naprawy gwarancyjne jak i bieżące. Klienci mogą zlecić również naprawy naczep po wypadkach i kolizjach. Naprawiane są różne typy naczep. Trudno sobie wyobrazić obecnie przewóz towarów bez samochodów ciężarowych z naczepami.